Sık Sorulanlar

1Evden Eve Nakliyat Yapıyormusunuz?
Evet , Sizlere evden eve nakliyat şehir içi ve şehirlerarası nakliyat olmak üzere her türlü evden eve nakliyat hizmeti sağlıyoruz.
2Parça Eşya Taşıyormusunuz?
Yurt İçi Ve Şehir İçi Olmak Üzere Evet Parça Eşya Taşımacılığı Yapıyoruz.
3Ev Eşyası Depoluyormusunuz?
Aylık kira şeklinde eşyalarınızı depolarımızda istediğiniz zamana kadar depolayabiliyoruz. Eşya depolama evinizde fazlalık veya komple ev eşyanızı aylık veya yıllık ücret karşılığı depolarımızda saklıyoruz.
4Ofis Eşyası Taşıyormusunuz?
Ofis Mağaza gibi eşyalarınızı taşıyoruz. Evet Ofis eşyası taşıyoruz. Kurumsal firma olarak büyümemizdeki en büyük etkenlerden bir tanesi ise ofis eşyası taşıma.
5Evden Eve Nakliyat Ücretleri Nelerdir?
Öncelikle faiş fiyat politikasına maruz kalan müşterilerimiz ve ilk defa taşınan müşterilerimiz için. Açıklamımızı Samimi olarak yapmak isteriz. Evden eve nakliyat ücretleri giderlere göre ve eşyalarınızın taşınacağı km göre belirlenmektedir.

1Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır ?
Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat İşlemleri. Söz verildiği tarihten eski evinizden ambalajlı şekilde eşyalarınız alınır . Çok geçmeden mesafeye göre bir veya iki gün sonra yeni evinize nakledilir.
2Şehirlerarası Nakliyat Sigortası Yapılıyor Mu?
Eşya sigortası eşyalarınız araç üzerinde kırılmaya hasara karşı eşyalarınızı güvenceye alan sistemdir. Eşyalarınızı her yolda ister şahıs isterde genel sigortamız ile sigortalamaktayız.
3Eşya Paketleme Sistemi Nasıl Yapılmaktadır?
Paketleme sistemi büyük koltukların paketleme yapılmaktadır. Paketleme sistemi naylon kabarcıuklı sistem ile yapılmaktadır. Mobilya kısımları ise karton paket ile muhafaza edilmektedir.
4Şehirlerarası Nakliyat Ücretleri Nasıl Hesaplanır?
Eşyalarınız iller arası mesafeya bağlı olak taşınmaktadır. ve o kalitede sizler için sabit fiyat hesaplaması ile hesaplaması yapılmaktadır.

1Eşya Depolama Yapılıyor Mu?
Evet firmamız eşyalarınıza özel odalı sistem şeklinde eşyalarınızı depoluyor.
2Ev Eşyası Depolama Ücretleri Ne Kadar ?
Eşya depolamada büyük,orta,küçük oda şeklinde sizlere fiyat aralığı belirtiliyor eşyalarınızı en uygun indirimlerle depoluyoruz.
3Deponuz Yeriniz Nerde?
Depomuz İstanbul merkezli olarak hem istanbul anadolu yakasında hemde anadolu yakasında bulunmaktadır.

7/24 Evden Eve Nakliyat Hizmetis
sensoyevdeneve@gmail.com  444 5 109


Şehirler Arası Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Öncelikle çalışacağımız firma daha öncesinde şehirler arası nakliyat işi yapmış olmalıdır. Sadece şehir içi taşımacılık hizmeti yapmış taşımacılık firması şehirler arası gibi uzun mesafe taşımacılığında başarılı olamayabilir. Şehirler arası nakliyat için çalışacağımız firmanın çalışanlarının nakliye tecrübesi olan işinin ehli kişiler olması önemli bir konudur. Taşımacılık her ne kadar basit bir iş gibi algılansa da ancak işinin ehli doğru kişiler tarafından yapıldığında sorun oluşmadan kolaylıkla yapılır. Şehirler arası nakliyat işimiz için çalışacağımız firma daha önce yaptığı işlerde müşterileri tarafından olumlu yorumlar almış olmalıdır. Son olarak da elbette ki hem tüm bu olumlu özelliklere sahip olup hem de en iyi şehirler arası nakliyat fiyatını veren firma ile gönül rahatlığı ile çalışabiliriz. Firmamız tüm endişelerinizi biliyor ve endişelerinizin çözümü için gerekli tedbirleri alarak nakliye sorunlarınıza çözümler üretiyor istediğiniz her an bizimle iletişim kurabilir kusursuz hizmetimizden faydalana bilirsiniz