Nasıl Çalışıyoruz
İnternet Üzerinden Bize Ulaşmak İçin


Öncelikle şensoy nakliyat diye google üzerinden aratın ve sitemize girin yazılan tüm bilgileri okuyabilir telefonla görüşmeden önce bilgi sahibi olun.

Okumanızı bitirince yetkili kişiyi arayınız ve eşyalarınızın detaylı bir listesini anlatın. Kat durumu eşya durumu ve en önemlisi nerden nereye olacak bunların hepsini yetkili kişiye ulaştırın ulaşımlardaki engelleride eksra anlatabilirsiniz. Sonra taşıma öncesi özel taleplerinizi iletebilirsiniz. Taşınma gününüzü ayarlayın ve gerisiniz yetkil kişiye bırakın gereken tüm bilgileri sizlere yetkilerimiz tarafından sizlere bildirilecektir..
Fiyat Anlaşması


Öncelikle anlaştığınız fiyatı iyice teyit edin ve ödeme yönteminizi seçin fatura işlemleriniz için yetkiliye gereken bilgileri aktarın.

Tüm bilgileri verdiğiniz andan itibaren taşınma günü için gereken tüm işlemleri firmamız gerçekleştirmektedir. Sözleşmeniz makbuzunuz başta olmak üzere tüm hazırlıklar kamyon ile kapınıza kadar ulaştırılmaktadır..
Expertiz Hizmeti


Eşyalarınızı yerinde kontrol edilip öyle taşınmasını isterseniz telefonda fiyat ve çalışma sistemi almak artık önemsizleşebilir.

Çünkü size göndereceğimiz expertiz eşyalarınızı yerinde kontrol ettikten sonra size en uygun fiyat aralığı ve taşıma hakkında gereken bilgileri bizat kendisi verebilir yüzyüze pazarlık yapabilir ve size uygun maliyeti seçebilirsiniz..

Hızlı Ve Pratik Teklif Alın

Teklif Al