Kasr Verimli Köyü

 Değerli Verimli Köyü Halkı

Köyümüzün önemli eksiklerinden biri olan köy odası yani taziye evi bildiğiniz üzere köyümüzde önemli bir eksikti. Muhtarımız Sn Bedir Günhan Öncülüğünde girişimler yapılıp  yapım aşamasında olan . Taziye evinin inşaatına başlanılmıştır.

Hepimiz köyümüze sahip çıkıp her zaman olduğu gibi birlik ve beraberliğimizi göstererek köyümüzü kalkındıralım. Ve el ele vererek bir bağış kampanyası başlattığımız bu projede tüm verimli köyünün  halkından  (hacımıho) desteklerini maddi açıdan bekliyoruz. .

 

Önemli Duyuru

 Bir gün hepimiz özümüze döneceğiz siz değerli halkımızdan ricamızdır. Bu güzel projeden kendinizi geri çekmeyin. Ben artık istanbuldayım köy benim işime bu saaten sonra yaramaz demeyin. Bu projede 25 yıldır istanbulda evi olan ve köyde herhangi bir evi ve tarlası bulunmayan halkımız bile bu konuda kendileri duyarlılık göstermiştir. Siz değerli halkımızdan ricamızdır dedelerimizin ve atalarımızın bize bıraktığı köyü arka plana atmayın. Muhtarımız Sn. Bedir Günhan  Kendisi bu güzel projenin gelişimi için istanbula gelmiştir. Dileyen herkes kendisi ile irtibata geçebilirler.

Sayın Verimli köyü halkı köyümüz çevre köylere göre geride kalmasın ve bu bize yakışmayacak bir durumdur. Hepimizin ortak geçmişi ve geleceği olan köyümüze sahip çıkalım .Aşağıda belirteceğimiz gibi yetkili kişilerden istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz. Kısa zamanda bu projemizin gelişimine destek olalım.

Yetkili Kişiler

Muhtarımız: Sn. Bedir Günhan

0534 328 48 32

Bayram Günhan

0533 658 88 82

  İnşaatına Başladığımız Taziye Evinin Görüntüleri

verimki köyü     verimli köyü  verimli köyü