İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul Şehirler Arası Nakliyatİstanbul Şehirler Arası Nakliyat ,İstanbul içi tüm bölgelere hizmet veren Şensoy nakliyat, tüm İstanbul şehirlerarası nakliyat işlerinizde de sizlere profesyonel hizmet vermektedir. Farklı standart hizmet alanlarının yanı sıra müşteri talebi doğrultusunda da şehirlerarası taşımacılık işlerinizde ek hizmet veren firmamızın önceliği, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Köklü bir sektör geçmişi olan firmamız, profesyonel hizmet anlayışıyla geçmişten günümüze kadar edinmiş olduğu üst düzey deneyimi harmanlayarak, ortaya daha nitelikli İstanbul şehirlerarası nakliyat işlerinin çıkmasını sağlamayı başarmıştır. Aşağıda firmamız tarafından sağlanan hizmetlerin, tüm detayları yer almaktadır.

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat , Uzman bir nakliye firması ile taşınmak isterseniz kaliteli ve bi o kadar da güvenli bir nakliye firması seçmekte fayda var. Kaliteli bir nakliye firması hem eşyalarınızı sigortalar hemde sizi daha basit ve kolay bir şekilde taşır. Şehirler arası evden eve naklşiyat işlemleri için uzman kadromuz la sizi daha kolay bir şekilde taşıyabiliriz. Uzman kadromuzla 7/24 saat eşyalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde taşıma imkanı sağlıyoruz. Şehirler arası taşımacılık konusunda kalitemizi daha yüksek tutarak eşyalarınızı daha basit bir şekilde taşıma sözü veriyoruz.

Yazıda Neler Var

İstanbul Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler arası evden eve nakliyat denildiğinde sizleri daha kolay bir şekilde taşıyan firma aklınıza gelmektedir. Eşyalarınızı daha sağlam ve kaliteli bir şekilde taşımak için bizimle iletişime geçmeniz durumunda sizleri daha kolay ve basit bir şekilde taşımaktayız. Uzman kadromuz sayesinde eşyalarınız daha kolay ve ambalajlı bir şekilde taşınmataktadır. Şehirler arası taşımacılık hususu olarak işlemler için bizimle daha kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Uzman kadromuzla sizlerin de daha kolay taşınması için sağlığınızla sizi düşünüyoruz. Peki biz şehirler arası nakliyat olarak sizlera ne vad ediyoruz.

  • İstanbul şehirler arası nakliyat sigortalı taşımacılık
  • İstanbul evden eve nakliyat sözleşmeli evden eve nakliyat hizmetleri.
  • Garantili evden eve nakliyatta en iyi paketleme sistemi.
  • Taşımacılık sektöründe deneyim sahibi uzmanlarla çalışma prensibi.
  • Güncel fiyatlarla kampanyalı ve indirimli eşya taşıma imkanları

Sigortalı İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

Eşyalarınızı, güvence altında taşıyoruz. İster kurumsal müşterimiz, ister bireysel müşterimiz olsun İstanbul şehirlerarası nakliye işlerinizde eşyalarınızı değerinden sigorta yaptırarak güven içerisinde taşımaktayız. Üstelik eşya sigortasının ücreti, firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Taşımacılık konusunda her ne kadar yüksek hassasiyet gösteriyor olsak da, insanın var olduğu her yerde bir takım sorunlarında olabileceğini düşünerek risk olabilecek her durumu değerlendirmekteyiz. Bugüne kadar sorunsuz hizmet vermiş olsak da, bundan sonrasında çıkabilecek riskleri düşünmek profesyonel olmanın en önemli gerekliliklerinden birisidir. Eşyalarınızın taşınma sürecinde hasar görmesi ya da istenmeyecek farklı durumlarla zarara uğramanız halinde, sigorta şirketi tarafından mevcut zararınız nakdi olarak karşılanmakta ya da mümkünse farklı yollarla telafi edilmektedir. Sizin içiniz rahat olsun ve güvence altında bir hizmet alsın diye, Şensoy nakliyat olarak biz gerekli tüm detayları düşünüyoruz.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Firmamız tarafından ücretsiz sunulan hizmetlerden birisi de, uzman incelemesi hizmetidir. Her ne kadar bu hizmet sadece nakliye firmasının yararına gibi düşünülse de, eşyalarınızın daha ideal koşullarda taşınması için müşterilerimize de önemli yararları bulunmaktadır.

Eşyalarınızı taşıtmak için firmamıza başvurmanız halinde, eşyalarınız hakkında en net detayları yerinde görmek ve nasıl bir nakliye süreci olacağını kararlaştırmak için, uzman yetkilimiz eşyalarınızı ve bulunduğu konumu görmeye ve bunun sonucunda bir planlama yapmaya gelmektedir. Bu hizmet sonrasında eşyalarınızın sökülmesi, yoğunluğuna göre araç temini, gerekli olması halinde eşyaların paketlenmesi ve ambalajlanması hakkındaki diğer tüm detaylar, daha net belirlenmektedir.

En ufak detayları dahi geniş bir planlama kapsamında değerlendirerek en iyi hizmeti sizlere sunma çabasındaki firmamız, bu hizmetin ardından disiplinli bir nakliye sürecinin yaşanması için çalışmalar yapmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat Eşyaların Paketlenmesi ve Ambalajlanması

İstanbul Şehirler Arası Nakliyatİstanbul şehirlerarası nakliyat hizmetinin yanı sıra, talebiniz halinde eşyalarınızın paket ve ambalajlanması konusunda da sizlere hizmet vermekteyiz. Büyük eşyaların araçlarımıza güvenli bir şekilde indirilmesi için kabaca önlemleri ücretsiz almanın yanı sıra, eşya paketleme ve ambalajlama işleriyle meşgul olmak istemeyen müşterilerimize, bu hizmeti sunmaktayız.

Bizden alacağınız bu hizmette, eşyalarınız kaliteli paketleme ve ambalajlama malzemeleri ile özenle ambalajlanmakta ve nakliyat için en uygun hale getirilmektedir. Oldukça uygun fiyatlarla alabileceğiniz ambalajlama hizmeti, işinizin daha sorunsuz bir şekilde tamamlanmasına imkân sağlayacaktır.

Kurumsal İstanbul Şehirlerarası Nakliye

Yukarıdaki saymış olduğumuz hizmetlerin tamamından bireysel müşterilerimiz gibi, tüm kurumsal müşterilerimizde yararlanabilmektedir.

Özel sektör ve kamu kuruluşlarının en fazla tercih ettikleri İstanbul nakliyat firmaları arasındaki Şensoy taşımacılık, kurumsal firmalara özel hizmetlerle firmaların nakliye işlerindeki en önemli çözüm ortaklarından birisi olmaktadır. Nitelikli hizmeti en uygun fiyatlarla kurumsal firmalara sunan Şensoy, zamanında ve sorunsuz iş teslimiyle kısa süre içerisinde yüzlerce kurumsal müşteriye hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Kurumsal firmanıza ait komple eşya taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığının yanı sıra, arşiv taşımacılığı, değerli evrak ve değerli eşya taşımacılığı gibi farklı hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

İstanbul Şehirler Arası Asansörlü Nakliyat Hizmeti

İstanbul Şehirler Arası NakliyatÖzellikle yüksek katlarda bulunan eşyaların taşınmasında önemli kolaylıklar sunan asansörlü nakliyat hizmetimiz, işinizin daha pratik yapılmasının yanı sıra komşularınızın bina içerisindeki asansörlerin meşgul edilmesi veya çıkan gürültüden rahatsızlık duymaları gibi olumsuzlukları engellemektedir. Binanın dış yüzeyinden balkon ya da geniş pencerelerden eşyaların aracımıza indirilmesi ya da taşınacağı yere çıkarılması, daha kısa sürmekte ve elle taşımaya oranla daha az risk taşımaktadır.

Dış cephe asansörü ile yüksek katlarda bulunan eşyalarınızı en iyi şekilde indiriyoruz. Söküm işlemleri sonrasında eşyalarınız zarar görmeden araca yüklenmektedir. Sizde eğer eşyalarınızın merdivenlerden çizilerek kırılarak indirilmesini istemiyorsanız bizimle anlaşma yaparken yüksek katlarda asansör isteyebilirsiniz. Bizimle daha iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz. Uzmanlarımız ile daha sağlıklı şekilde eşya taşıması yapabilirsiniz.

Eşyaların Sökülmesi ve Montaj Edilmesi

Firmamıza aşırı iş yükü getirmeyecek tüm sabit eşyalarınız bulundukları yerlerden sökülerek, taşınacağınız yeni yerinize montaj sağlanmaktadır. Bu hizmetimizin müşterilerimize en önemli faydası, uygun olmayan el aletleriyle ve işin ehli olmayan kişilerin müdahalesiyle eşyaların zarar görmesinin engellenmesidir.

Uzman personelimiz eşyalarınızı amacına uygun tasarlanmış el aletleriyle profesyonel bir şekilde sökerek, yeni yerlerine montaj edilmesini sağlamaktadır. Firmamıza önemli bir iş yükü getirecek işler için de hizmet vermekte olup, bu tür işlerde ise küçük ücretler karşılığında söküm ve montaj hizmeti sunmaktayız. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hareket eden firmamız, basit işler için sizden ücret talep etmemektedir.

Eşya Taşımacılığına Uygun Araçlar

Özellikle İstanbul şehirlerarası nakliyat gibi önemli işlerde, eşyaları taşıyacak araçların genel yapısı taşımacılık için mümkün olduğu kadar ideal araçlar olmalıdır.

Sorunsuz bir nakliye sürecinin önemli unsurları arasında yer alan nakliye araçları, düzenli olarak bakımı yapılan, kasası eşya taşımaya uygun olarak tasarımlanmış edilmiş olmalı ve eski model araçların taşımacılıkta kullanılmasından kaçınılmalıdır.

 İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Ortalama Fiyatlar

Aşağıdaki tabloda eşyalarınızın gideceği illere göre fiyat ortalamaları belirtilmiştir. Ek bu tablodaki fiyatlar eşyalarınızın yoğunluğuna göre değişebilmektedir. Eşyalarınızın taşınma fiyatlarınızı ve güncel fiyatlarını almak için bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

AlındığıBırakıldığıFiyat Aralığı
İstanbulİzmir300 TL
İstanbulAnkara2500 TL
İstanbulAdana4000 TL
İstanbulRize4200 TL

Eğitimli ve İş Ahlakına Sahip Personel

Şensoy İstanbul şehirlerarası nakliyat firması olarak en fazla önemsediğimiz konu, çalışanlarımızın ve yönetim kadromuzun sektörle ve toplum kurallarıyla ilgili eğitimlerinin yanı sıra, toplum nezdinde iş ahlakı diye tabir edilen ve bu şekilde kabul görülen kurallara üst düzey riayetidir.

Çalışılan sektör ne olursa olsun özellikle toplumumuzda daha fazla önemsenen bu olgular, nakliyat gibi aile bireyleri ve toplumla daha fazla iç içe olan bir meslek grubu için hiç kuşkusuz daha büyük önem arz etmektedir. Bu nedenlerle personel alımında büyük bir hassasiyet gösteren firmamızın personel işleri, aynı zamanda tüm yönetim kadrosu ve çalışanlarıyla birlikte gerek mesleki, gerek toplumla alakalı eğitimsel birçok seminer ve konferansa katılım sağlayarak bilgi ver birikimlerine daha yenilerini eklemektedir. Eğitim ve yukarıda bahsedilen değerlere sahip olmanın, yaptığımız işin önemli bir parçası olduğunu düşünmekteyiz.

Kısacası profesyonelce planlanmış nitelikli bir şekilde İstanbul şehirlerarası nakliyat hizmeti almak istiyorsanız, hemen Şensoy İstanbul Nakliyat firmamızın müşteri hizmetleri hattını arayarak nakliye süreci hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Kars Ta Hizmet vermeye başlayan firmamız için Lütfen Kars Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Sitesini Ziyaret Ediniz.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Türkiye Geneli Taşıma İşlemleri

Profesyonel bir ekiple eşyalarınızı taşımaya ne dersiniz? Biz türkiye geneli evden eve nakliyat işlemleri için sizinle en iyi deneyimi yaşıyoruz. Firmamız ile evden eve nakliyat çalışmaları yapmak için en iyi işlemleri sunuyor. Şensoy nakliyat ile evden eve nakliyat kalitesi ile eşyalarınızı taşıyoruz uzmanlarımız ile sizi daha sağlıklı taşıyoruz. Şensoy nakliyat olarak sizlere en iyi evden eve nakliyat deneyimi yaşatıyoruz. Türkiye geneli evinizi taşıyoruz. uzmanlarımız ile eşyalarınızı kolay ve basit bir şekilde taşıyoruz.

İstanbul’dan başka bir şehire taşınmaya karar verdiğiniz de bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Eşyalarınızı kısa ve zahmetsiz bir şekilde taşıyarak yeni bir yere taşıyoruz. Uzmanlarımızla harika bir deneyim yaşayacaksınız. Eşyalarınızı paketli bir şekilde taşıyarak sıfır zararla taşıyoruz.

İstanbul şehirler arası ana web sitemizi ziyaret ettiniz mi daha iyi bir evden eve nakliyat deneyimi yaşamak için verdiğimiz linkten eşyalarınızı taşımak için püf noktaları alabilirsiniz. İstanbul şehirler arası nakliyat web sitesini ziyaret edin. İstanbul İçi evden eve nakliyat hizmetiniz için web sitemizin ana sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Hemen İstanbul evden eve nakliyat linkini tıklayarak eşyalarınızın taşınması hakkında bilgi alın.

 Şehirler Arası Nakliyat Nasıl Yapılır?

Şehirler arası nakliyat işlemleri için uzun yol araçlarımızla eşyalarınızı bulunduğu yerden alıyoruz. Yeni evinize taşıyoruz. Bütün bu işlemler sigortalı ve sözleşmeli yapılmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat Ücretleri Ne Kadar?

Şehirler arası ücretleri genelikle eşyalarınızın yoğunluğuna ve gideceği kilometre göz önüne alınarak hesaplanmaktadır.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Her Gün Yapılıyor Mu?

İstanbul şehirler arası nakliyat istediğiniz gün ve saate yapılmaktadır. Sizde taşınıyorsanız bizimle iletişim kurarak eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat Kaç Günde Yapılıyor?

Eşyalarınız alındıktan sonra genelikle 3 gün içerisinde yeni evinizde bırakılır. Kilometreye göre günler değişmektedir. İstanbul İzmir 1 gün sürmektedir.