Arşiv Taşıma Hizmetleri

Arşiv Taşıma Hizmetleri

Yazıda Neler Var

Arşiv Taşıma Hizmetleri

 Arşiv Taşıma Hizmetleri Ofisler yapılan işler için yaptığı işlemlerin hepsinin dekontunu ve yıllık plan arşivini daima saklar . Zaman geçtikçe çoğaldığı için bunları başka başka bir yere taşıma işlemi gerekli olduğunda işte biz o zaman devreye giriyoruz. Arşivinizdeki dosyaları alıp istediğiniz depoya ulaştırmak bizim görevimizdir. Arşiv taşıması zor ve çok yorucu bir işlemdir. Arşivdeki dosya ağırlığı normal ev eşyası ağırlığını on katıdır. Araçlarımız sayesinde daha kolay ve sağlıklı bir şekilde taşıma işlemlerinizi kolay ve basit bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Sık Sorulan Arşiv Taşıma Soruları

  • Arşiv taşımalarında seyyar araba kulanılıyor mu ?                  Cevap : Taşıma Uygun Araç Kullanılıyor.
  • Arşiv taşımalarında dosyalar düzgün yerleştiriliyor mu ?         Cevap : Dosyalar Her Konuda Düzgün Yerleşir.
  • Arşiv taşımalarında numaralı koliler şeklinde taşınabilir mi ?   Cevap : Her Koli Numarasına Göre Taşınır.
  • Arşiv Taşımaları eksper tarafından konrol yapılıyor mu ?         Cevap : İstenildiği Taktirde Gönderilmektedi.

Arşiv Taşımaları Nasıl Yapılmaktadır ?

Arşiv taşımaları genel olarak şöyle yapılmaktadır. Bizimle iletişime girdiğiniz taktirde.  Eksper arkadaşımız tarafından arşiviniz genel olarak kontrol edilir. harcanacak koli sayısı belirlernir ve fiyat konusunda bir anlaşma sağlanılır. Bizden istediğiniz belge ve evrakları size teslim ettiğimiz taktirde taşıma işlemi başlamış sayılır. Talep edilidği gün personellerimiz gelip arşivinizi tümünü kutu haline getirir.Taşımaya uygun hale getirlen kolileriniz istediğiniz yere sağlam mevcut paketi bozulmadan yerli yerine yerleştirilir ve işlem bitmiş olur.

Arşiv Taşıma Hizmetleri

Arşiv Taşıma Hizmetleri Kolilerimiz hepsi sağlam kolilerdir taşıma uygun malzemelere göre üretilir. sağlıklı bir taşıma için gerekli olan ne varsa sizler için gerçekleştiriyoruz. Sağlıklı taşımlar için bizi tercih etmeniz daha büyük kar payı size kazandıracaktır. Arşiv taşıma firmaları olarak en değerli firma olarak 20018 2019 yılları içerisinde bu kategoride en önemli rolü biz kapmış durumdayız. Şensoy nakliyat olarak bizi tercih etmeniz size daha sağlıklı ve sağlam taşıma işlemleri sağlar.

İyi bir taşıma hizmeti için iyi bir taşıma firmasına sahip olmanız lazım bizde sizin için sürekli olarak yenileniyoruz.